Gündem
Giriş Tarihi : 02-03-2021 22:14   Güncelleme : 02-03-2021 22:14

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn.Adil Karaismailoğlu’ndan Belediyemize Ziyaret

  Filyos Limanı ve Mithatpaşa Tünelleri başta olmak üzere şehrimizde devam eden projeler kapsamında Zonguldak’ta bir dizi incelemelerde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn

Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn.Adil Karaismailoğlu’ndan Belediyemize Ziyaret

 

Filyos Limanı ve Mithatpaşa Tünelleri başta olmak üzere şehrimizde devam eden projeler kapsamında Zonguldak’ta bir dizi incelemelerde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sn.Adil Karaismailoğlu belediyemize de ziyarette bulundu.

Bakan Karaismailoğlu Filyos Limanı ve Kanuni Sondaj Gemisi’nden başladığı incelemelerinin ardından Zonguldak kent merkezine geçerek Zonguldak Valiliği ve Mithatpaşa Tünelleri ziyaretlerinin akabinde Belediye Başkanımız Dr.Ömer Selim ALAN‘ın davetlisi olarak belediyemize konuk oldu.

Belediye binamızın girişinde çiçekle karşılanan ve ardından görevli personellerimizle selamlaşarak çalışmalarında kolaylıklar dileyen Bakan Karaismailoğlu daha sonrasında toplantı odasında Belediye Başkanımız Dr.Ömer Selim Alan’dan belediyemizin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Bakan Karaismaloğlu toplantı bitiminde belediye binamızın önünde hatıra fotoğrafı çektirerek belediyemizden ayrıldı.