Spor
Giriş Tarihi : 07-04-2022 15:01   Güncelleme : 07-04-2022 15:01

TAEKWONDO YILDIZ ERKEK – KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

TAEKWONDO YILDIZ ERKEK – KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

TAEKWONDO YILDIZ ERKEK – KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2021 -2022 Eğitim – Öğretim yılı Okul sporları kapsamında Taekwondo Yıldız Erkek-Kız İl Birinciliği Müsabakaları gerçekleştirilmiştir. 
51 sporcunun katılım  sağladığı müsabakalar sonucunda;
Yıldız Kızlar
29 kg’da 
1. Zeynep Duru SAKA – Barbaros Kurtuluş O.O.
37 kg’da
1. Ceylin Su YAYLA – Yayla O.O.
2. Deren KURU – Cumhuriyet O.O. 
3. Rana KONAK – Cumhuriyet O.O. 
41 kg’da 
1. Büşra ÖZŞAMLI – Kilimli Cumhuriyet O.O. 
2. Asya SOFU – İbrahim Fikri Anıl O.O. 
3. Bade Şengül KARABIYIK – Kilimli Cumhuriyet O.O. 
44 kg’da 
1. Berin ATEŞ – Cumhuriyet O.O. 
2. Nazlı TAZEOĞLU – Yayla O.O. 
3. Nisanur AÇIKGÖZ – Gülüç Vesile Dikmen O.O. 
47 kg’da 
1. Ezel KARAARSLAN – Kepez İzmirlioğlu O.O. 
2. Aysel Naz ÖZBEN – İbrahim Fikri Anıl O.O. 
3. Bilge MERTARSLAN – Cumhuriyet O.O. 
4. Ceylin YAKICI – Kilimli Cumhuriyet O.O. 
51 kg’da 
1. Neriman Tuanna YAMAN – Cumhuriyet O.O. 
2. Melike Ceylin ÜLKER – Turgut Reis O.O.
55 kg’da
1. İrem Su BAYRAK – Atatürk O.O.
2. Gözde Gül ÇELİK – Barbaros Kurtuluş O.O.
59 kg’da
1. Almina Neşe ALDEMİR – Barbaros Kurtuluş O.O.
+59 kg’da
1. Deniz AYDOĞAN – Gülüç Vesile Dikmen O.O. 
2. Asiye ACAR – Gülüç Vesile Dikmen O.O.
3. Ecrin Su DEMİRCİLER – Barbaros Kurtuluş O.O. 
4. Berra Su KESKİN – Barbaros Kurtuluş O.O. 
Yıldız Erkekler
33 kg’da 
1. Hilmi KARAKAŞ – Kepez İzmirlioğlu O.O. 
37 kg’da 
1. Harun ÜRKMEZ – Kdz. Ereğli İsmet İnönü O.O.
2. Yiğit İsmail BAŞ – Cumhuriyet O.O. 
41 kg’da 
1. Yiğit Can ATIŞMAN – Cumhuriyet O.O. 
2. Kaan Ayaz AKKAYAOĞLU – Yayla O.O. 
3. Alperen KİRAZ – Başöğretmen Şükrü Yavuz O.O. 
4. Kaan MERTARSLAN – Cumhuriyet O.O. 
45 kg’da 
1. Orkun ATEŞ – Cumhuriyet O.O. 
2. Mustafa Yusuf HOTLU – Mimar Sinan O.O. 
3. Mustafa Atalay KESKİN – Gazi O.O.
4. Harun ÖZDEMİR – Alaplı Şehit Recep Turan O.O. 
49 kg’da 
1. Ozan DOĞAN – Cumhuriyet O.O. 
2. Kaan Ali ŞİŞİK – Cumhuriyet O.O. 
53 kg’da 
1. Mehmet KOŞMAK – Gazi Mustafa Kemal O.O.
2. Mehmet Can TEMEL – Gülüç Vesile Dikmen O.O.
3. Eren DOĞAN – Cumhuriyet O.O. 
57 kg’da 
1. Mehmet Ertuğrul DEMİRCAN – Alaplı İmam Hatip O.O.
61 kg’da 
1. Ege Miraç UZUN – Mimar Sinan O.O. 
2. Ahmet Emre BAR – Yayla O.O. 
3. Egemen Ali AÇIKGÖZ – Yeşiltepe Teoman Papila O.O. 
65 kg’da 
1. Mustafa Baran ARSLAN – Yayla O.O. 
+65 kg’da 
1. Baran KAYIŞ – Gazi Mustafa Kemal O.O.
Katılım sağlayan tüm sporcularımızı tebrik eder, İlimizi grup müsabakalarında temsil edecek sporcularımıza başarılar dileriz.