Spor
Giriş Tarihi : 25-04-2022 11:04   Güncelleme : 25-04-2022 11:04

TAEKWONDO GENÇLER ERKEK – KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

TAEKWONDO GENÇLER ERKEK – KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

TAEKWONDO GENÇLER ERKEK – KIZ İL BİRİNCİLİĞİ MÜSABAKALARI

2021 -2022 Eğitim – Öğretim yılı Okul sporları kapsamında Taekwondo Gençler Erkek – Kız İl birinciliği Müsabakaları gerçekleştirilmiştir.  ?? 
?? 58 sporcunun katılım  sağladığı müsabakalar sonucunda;
Genç Kızlar
42 kg’da
?? Asya KALAFAT – Ereğli Ted Koleji
?? Yudum ZAMAN – Ereğli Anadolu Lisesi
?? İlayda GÜNEŞ – Zübeyde Hanım Lisesi
?? Azra Zehra DURMAZ – Alaplı Anadolu Lisesi
44 kg’da
?? Emine Eslem AKSIN – Ereğli Anadolu Lisesi
?? Yaren KARADEMİR – Kilimli Anadolu Lisesi
?? Berra Naz ŞİŞİK – Fener Anadolu Lisesi
?? Tuana YAĞCI – Alemdar Anadolu Lisesi
46 kg’da
?? Rabia SAĞLAR – İlhan Varank Anadolu Lisesi
?? Esra BAYRAK – Doğa Fen Lisesi
49 kg’da 
?? Rabia BOZKURT – Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi 
?? Berinay TOPÇU – Çaycuma Nihat Kantarcı Anadolu Lisesi 
52 kg’da 
?? Azra Sena PARMAKSIZ – Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi 
?? Rahime Nur ÇATAL – Şehit Gökhan Esen A.İ.H.L 
?? Hilal ARSLAN – Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
?? Yağmur AKAR – Zübeyde Hanım Lisesi 
55 kg’da 
?? Sude ÖZAY – Alaplı Bahçeşehir Koleji 
?? Hazal ÇATMA – Ted Koleji 
?? Zeynep Sıla AY – Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
?? Beyzanur BERBER – Borsa İstanbul Anadolu Lisesi 
59 kg’da 
?? Medine USLU – Özel Evim Martı Lisesi 
?? İlayda BEKAR – Kilimli Anadolu Lisesi 
?? Nuran Beren DÜNDAR – Ted Koleji 
?? Almina YİĞİT – Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
63 kg’da 
?? Seray FİDAN – SALTUKOVA Ç.P.A.L.
?? Dilara DİRİCAN – Ereğli Anadolu Lisesi 
?? Sılanur YÜCESAN – Ereğli Anadolu Lisesi 
?? Irmak ERGÜL – Alaplı Fen Lisesi 
68 kg’da 
?? Emine USLU – Uzun Mehmet M.T.A.L.
?? Zeynep Nur YILMAZ – Ereğli Anadolu Lisesi 
?? Azra SAYMAZ – Çaycuma Ahmet Şanlı Anadolu Lisesi 
+68 kg’da 
?? Livanur TÜRYAKİOĞLU – Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 
?? Şennur KANCA – Gülüç İbrahim İzmirli Anadolu Lisesi 
?? Pınar ŞEHİT – Başöğretmen Atatürk Anadolu Lisesi 
Genç Erkekler 
45 kg’da 
?? Batu BOZ – Ereğli Anadolu Lisesi 
48 kg’da 
?? Yasin AÇIKGÖZ – Ereğli Doğa Koleji 
51 kg’da 
?? Tuğberk DEMİR – Erdemir Lisesi 
?? Harun KINDAM – Çaycuma Meslek Lisesi 
55 kg’da 
?? Muhammet Mustafa TEMEL – Özel Evim Martı Lisesi 
?? Ali Baran KOÇ – Kilimli Anadolu Lisesi 
?? Arda CELEPCİ – Doğa Koleji 
?? Erim Satılmış KİRAZ – Zonguldak M.T.A.L.
59 kg’da 
?? Mustafa Kemal GÜNEY – Ereğli Doğa Koleji 
63 kg’da 
?? Ali ÇARŞAMBA – Kilimli Anadolu Lisesi 
68 kg’da 
?? Arda ŞENTÜRK – Kilimli Anadolu Lisesi 
?? Umut KAÇDEMİR – Borsa İstanbul Anadolu Lisesi
73 kg’da
?? Tuğrahan AYDEMİR – Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi
78 kg’da
?? Tuğra Ali ÇAKICI – Özel Sınav Koleji
+78 kg’da
?? Ali Turhan ÇETİN – Mehmet Çelikel Anadolu Lisesi
Katılım sağlayan tüm sporcularımızı tebrik eder, İlimizi grup müsabakalarında temsil edecek sporcularımıza başarılar dileriz. ?? ??