Ekonomi
Giriş Tarihi : 11-02-2022 17:48   Güncelleme : 11-02-2022 17:48

İl Müdürlüğümüzde Tarım Sektörü Paydaş Toplantısı yapıldı

İl Müdürlüğümüzde Tarım Sektörü Paydaş Toplantısı yapıldı

İl Müdürlüğümüzde Tarım Sektörü Paydaş Toplantısı yapıldı

​Bakanımız Sayın Dr. Bekir PAKDEMİRLİ’nin teşrifleri ile Antalya ilinde 25-27 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak olan “Genişletilmiş Bakanlık Koordinasyon Toplantısı” için ilimizde sektör paydaş toplantısı yapıldı.

İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen sektör paydaş toplantısına İl Müdürümüz Sayın Cemalettin ÇATAKLI, İl Müdür Yardımcımız Sayın Hasan AKCAALAN, Hayvan Sağlığı ve Yetiştirciliği Şube Müdürü V. Sayın Erhan AKGÜN, Bitkisel üretim ve Bitki sağlığı Şube Müdürü V. Sayın Serkan BULUT ve Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü V.  Sayın Engin Hasan SARI ‘nın yanısıra ilimize Ziraat Odası Başkanları, Üretici Birlikleri Başkanları, STK temsilcileri ve önder çiftçiler katılım sağladı.

Toplantı açılış konuşmasını yapan İl Müdürümüz Sayın Cemalettin ÇATAKLI “Sektörümüzde yaşanan sorunların çözümü için sektör paydaşlarınca bir araya gelindiği çözümün ilk elden sağlanması için bakanlığımıza iletileceği ortak akıl ile çözüm sağlanması için çalışıldığını vurgu yaparak toplantının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.