Ekonomi
Giriş Tarihi : 10-09-2021 12:45   Güncelleme : 10-09-2021 12:45

Gıda ve Kontrol Genel Müdürümüz Sn. Harun SEÇKİN İlimizi Ziyareti Etti

Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Sayın Harun SEÇKİN İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti

Gıda ve Kontrol Genel Müdürümüz Sn. Harun SEÇKİN İlimizi Ziyareti Etti

Tarım ve Orman Bakanlığı Gıda ve Kontrol Genel Müdürü Sayın Harun SEÇKİN İl Müdürlüğümüzü ziyaret etti. Müdürlüğümüz toplantı salonunda İl Müdürümüz Cemalettin ÇATAKLI, İl Müdürü Yardımcısı Hasan AKÇAALAN, Gıda ve Yem Şube Müdürü İsmail BARUTCU, Hayvan sağlığı ve Yetiştiriciliği Şube Müdürü Erhan AKGÜN, Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürü Serkan BULUT, Veteriner Sınır Kontrol Noktası Müdürü Yurdaer SAÇLI’nın katılımları ile bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.

Brifingde İl Müdürümüz Cemalettin ÇATAKLI İlimizin tarımsal durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmeler yaptı. Birim amirleri bitkisel üretim, hayvansal üretim ve gıda kontrolleri hakkında sunumlar gerçekleştirdiler. Ayrıca İlimizin Tarım ve Hayvancılık alanlarında var olan sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

İl Müdürümüz Cemalettin ÇATAKLI Bakanlık üst düzey yöneticilerinden personeline kadar hepimizin halkımız için sahada bir arada çalıştığını dile getirerek Sn. Harun SEÇKİN’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti belirtti ve teşekkürlerini sundu.