Eğitim
Giriş Tarihi : 08-11-2021 21:33   Güncelleme : 08-11-2021 21:33

BEÜ: Üniversitemiz Tıp Fakültesi Amfi ve Derslikleri Yenilendi

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Amfi ve Derslikleri Yenilendi

BEÜ: Üniversitemiz Tıp Fakültesi Amfi ve Derslikleri Yenilendi

Tıp Fakültesi Dekanlığında yürütülen altyapı ve iyileştirme çalışmaları kapsamında amfi ve dersliklere yönelik yapılan düzenlemeler tamamlandı.

 

Amfi ve dersliklerde yapılan yenilenme işlemleri sonrası hizmete sunulması ile ilgili olarak Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Can “Fakülte binamızda devam eden iyileştirme ve yenileme çalışmaları kapsamında amfi ve dersliklerimizdeki süreçlerimizi tamamlamış bulunmaktayız. Bu kapsamda ihtiyaç duyulan amfi ve dersliklerde aydınlatmalar LED aydınlatma ile değiştirilerek ve perdeler yenilenerek hem daha ferah bir ortam oluşturulmuş hem de elektrik sarfiyatında tasarrufa gidilmiştir. Ayrıca bazı dersliklerimizdeki zemin, sandalye, bilgisayar ve projeksiyon gibi donanıma yönelik iyileştirmeler yapılarak yenilenmiş, böylece hem öğrenci hem de öğretim üyelerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Bu çalışmalar boyunca desteğini bizlerden esirgemeyen Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı’ya şükranlarımı arz ederim.” dedi.

 

Tüm birimlerimizde olduğu gibi sağlık ordumuza yeni neferler yetiştiren Tıp Fakültemize de tüm imkanlarımızla destek olmaya devam edeceğiz. Uzun bir aradan sonra yüz yüze eğitim öğretim almaya başlayan öğrencilerimize ve akademisyenlerimize sağlıklı, etkili ve verimli bir eğitim öğretim yılı dileriz.