Eğitim
Giriş Tarihi : 27-09-2021 14:31   Güncelleme : 27-09-2021 14:31

BEÜ: Üniversitemiz Ev Sahipliğinde “Üniversitelerde Huzur ve Güveni Artırma İl Komisyonları” Toplantısı Yapıldı

24 Eylül 2021 tarihinde Üniversitemiz Tahir Karauğuz Konferans Salonunda “Üniversitelerde Huzur ve Güveni Artırma İl Komisyonları” toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında gerçekleşti

BEÜ: Üniversitemiz Ev Sahipliğinde “Üniversitelerde Huzur ve Güveni Artırma İl Komisyonları” Toplantısı Yapıldı

24 Eylül 2021 tarihinde Üniversitemiz Tahir Karauğuz Konferans Salonunda “Üniversitelerde Huzur ve Güveni Artırma İl Komisyonları” toplantısı Vali Mustafa Tutulmaz başkanlığında gerçekleşti.

Koronavirüs salgınıyla mücadele sürecinde ara verilen yüz yüze eğitimin 2020-2021 akademik yılıyla birlikte yeniden başlayacak olması sebebiyle ilgili kurum ve kuruluşlar arasındaki koordinasyon ve işbirliğinin artırılması amacıyla düzenlenen toplantıya Vali, Zonguldak Belediye Başkan Vekili, Üniversitemiz Rektörü, Vali Yardımcıları, İl Emniyet Müdürü, Rektör Yardımcıları, İlgili İl Müdürlerinin katılım sağladığı toplantıda sunumlar yapıldı. Komisyonda Üniversitemize bağlı yerleşkeler ve yurtlar güvenlik açısından değerlendirildi.

Zonguldak’a gelecek olan üniversite yerleşkelerinde öğrencilerin rahat, huzurlu ve güvenli bir ortamda öğrenim görmelerini sağlamak amacıyla alınan ve alınması gereken güvenlik tedbirlerin değerlendirmesinin ardından toplantı sona erdi.