Eğitim
Giriş Tarihi : 30-06-2021 05:38   Güncelleme : 30-06-2021 05:38

BEÜ: Hocalarımız Türkiye Turizm Zirvesi’nde Görev Alacak

Türkiye Turizm Zirvesi “Daha iyi bir dünya için turizm” temasıyla, T

BEÜ: Hocalarımız Türkiye Turizm Zirvesi’nde Görev Alacak

Türkiye Turizm Zirvesi “Daha iyi bir dünya için turizm” temasıyla, T.C. Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde 4. Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongresi ve Fuarı, Turizm Akademisyenleri Derneği ve Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği iş birliğinde kamu kurum ve kuruluşları, turizm meslek örgütleri, sivil toplum kuruluşları, turizm sektörü ve üniversitelerin katılımıyla 7-9 Ekim 2021 tarihlerinde Antalya’da düzenlenecektir.

Düzenlenecek olan 1. Türkiye Turizm Zirvesi’nin ‘Turist Rehberliği Sorunları’ çalıştayına Karadeniz Ereğli Turizm Fakültesi Turizm Rehberliği Bölümü öğretim üyelerinden Dr. Öğr. Üyesi Tolga Fahri Çakmak Komisyon Başkan Yardımcısı ve Dr. Öğr. Üyesi Nalan Albuz Komisyon Üyesi olarak görevlendirilmiştir.

Türkiye’nin turizm sorunları ve politikalarının tartışılacağı etkinlikte, turizm politikasına yön verecek nitelikte kararlar alınacaktır. Komisyon Başkan Yardımcılığı ve Komisyon Üyeliği ile görevlendirilen akademisyenlerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.