Eğitim
Giriş Tarihi : 04-09-2021 03:06   Güncelleme : 04-09-2021 03:06

BEÜ: Gökçebey Mithat Çanakçı MYO Mezunlarına Yemin Töreni Yapıldı

Üniversitemiz Gökçebey Mithat Çanakçı MYO 2020-2021 eğitim-öğretim döneminde mezun olmaya hak kazanan öğrencilerimiz için yemin ve kep atma töreni çevrim içi yapıldı

BEÜ: Gökçebey Mithat Çanakçı MYO Mezunlarına Yemin Töreni Yapıldı

Üniversitemiz Gökçebey Mithat Çanakçı MYO 2020-2021 eğitim-öğretim döneminde mezun olmaya hak kazanan öğrencilerimiz için yemin ve kep atma töreni çevrim içi yapıldı.  Törene Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, Rektör Yardımcısı, Prof. Dr. Veysel Haktan Özaçmak, Üniversitemiz Senatörleri, Gökçebey Mithat Çanakçı MYO Güçlendirme ve Geliştirme Dernek Başkanı Sevgi Kurtoğlu, akademik-idari personel, öğrenciler ve aileleri çevrim içi katıldı.

 

Törende Gökçebey Mithat Çanakçı MYO birincisi Geleneksel El Sanatları Bölümü mezunu Melek Başarar mezun öğrenciler adına konuştu. Gökçebey Mithat Çanakçı MYO Müdürü Doç Dr. Mustafa Zor ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Veysel Haktan Özaçmak açılış konuşmalarını yaparak öğrencilerimizi ve ailelerini tebrik etti.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Veysel Haktan Özaçmak konuşmasının başında Gökçebey Mithat Çanakçı MYO’nun gelişip büyümesinde emeği geçen başta Rektörümüz Prof. Dr. Mustafa Çufalı olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederek başladı. Prof. Dr. Özaçmak, genç mezunlara alanlarında nitelikli olmak için çalışmaya devam etmeleri gerektiğini ve yaşamlarında, hakkaniyetli, hoşgörülü, sabırlı ve alçakgönüllü olmalarını tavsiye etti. Prof. Dr. Veysel Haktan Özaçmak konuşmasını mezun olan öğrencilerimize başarılar dileyerek ve iyi temennilerde bulunarak sonlandırdı.

 

Mezun olan öğrencilere Öğr. Gör. Ceren Efe eşliğinde mezuniyet yemini edilmesi ile tören sona erdi.