Eğitim
Giriş Tarihi : 28-04-2021 15:23   Güncelleme : 28-04-2021 15:23

BEÜ: Diş hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi Tarafından Hizmet İçi Eğitim Verildi

Üniversitemiz Diş hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından Diş Hekimliği Fakültesi araştırma görevlileri ve yardımcı personele yönelik ‘Kesici Delici Alet Yaralanmaları’, ‘Bulaşıcı Hastalıklar ve Alınması Gereken Enfeksiyon Kontrol Önlemleri’ ve ‘İstenmeyen Olay Bildirim Formu’ konularında hizmet içi eğitim etkinliği düzenlendi

BEÜ: Diş hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi Tarafından Hizmet İçi Eğitim Verildi

Üniversitemiz Diş hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından Diş Hekimliği Fakültesi araştırma görevlileri ve yardımcı personele yönelik ‘Kesici Delici Alet Yaralanmaları’, ‘Bulaşıcı Hastalıklar ve Alınması Gereken Enfeksiyon Kontrol Önlemleri’ ve ‘İstenmeyen Olay Bildirim Formu’ konularında hizmet içi eğitim etkinliği düzenlendi.

24 Nisan Cumartesi günü çevrimiçi olarak düzenlenen etkinlikte Uzm. Hem. Nigar Ak Türkiş ve Uzm Hem. Nalan Öztürk tarafından sunumlar gerçekleştirildi. Düzenlenen eğitim soruların cevaplanmasıyla sona erdi. Diş hekimliği Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. M. Murat Koçak, katılanlara teşekkür ederek kurumumuzda bundan sonraki süreçte de hizmet içi eğitimlerin yoğun bir şekilde devam edeceğini belirtti.