Eğitim
Giriş Tarihi : 30-04-2021 19:56   Güncelleme : 30-04-2021 19:56

BEÜ: Diş Hekimliği Fakültesi’nde “Sağlıklı Gülüşler, 23 Nisan’ı Bekler” Temasıyla Resim Sergisi Düzenleniyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, “Sağlıklı gülüşler, 23 Nisan’ı bekler” temasıyla geleceğin büyükleri olan çocuklarımızın yaptığı resimler, Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı Kliniği bekleme salonunda 1 Mayıs 2021 tarihine kadar sergilenecektir

BEÜ: Diş Hekimliği Fakültesi’nde “Sağlıklı Gülüşler, 23 Nisan’ı Bekler” Temasıyla Resim Sergisi Düzenleniyor

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri çerçevesinde, “Sağlıklı gülüşler, 23 Nisan’ı bekler” temasıyla geleceğin büyükleri olan çocuklarımızın yaptığı resimler, Üniversitemiz Diş Hekimliği Fakültesi Pedodonti Anabilim Dalı Kliniği bekleme salonunda 1 Mayıs 2021 tarihine kadar sergilenecektir. Sergi, çocuklar ve ebeveynleri tarafından büyük ilgiyle karşılandı.

Pedodonti Anabilim Dalı Başkanı Doç. Dr. Ebru Hazar Bodrumlu: “Pedodonti Anabilim Dalı olarak bu yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı yaklaşırken, çocuklarımızın heyecanına ortak olmak istedik. Anabilim Dalımıza gelip, sağlıklı dişlerle dönen miniklerimize “23 Nisan Bayramı yaklaşıyor ve artık dişlerin sağlıklı ve yepyeni oldular. Onlarda senin gibi 23 Nisan’a hazırlar. 23 Nisan’ı onlarda senin gibi kutlasalar nasıl bir resim çizerdin? Onları nasıl hazırlardın?” diye sorduk. Hastalarımızda bize birbirinden güzel resimler getirmeye başladılar. Bizde onların eserleriyle Sağlıklı gülüşler 23 Nisan’ı bekler başlığıyla bir sergi düzenleyerek, hastalarımızın sonsuz hayal gücünü ve rengârenk dünyalarını sizlerle paylaşmış olduk” dedi.