Ekonomi
Giriş Tarihi : 27-08-2021 23:20   Güncelleme : 27-08-2021 23:20

Anahtar Performans Göstergeleri İle İlgili Toplantı Yapıldı

​                 İç Denetçi Sn

Anahtar Performans Göstergeleri İle İlgili Toplantı Yapıldı

                İç Denetçi Sn. Mustafa BEGEN, İl Müdürümüz Sn. Cemalettin ÇATAKLI, İl Müdür Yardımcımız Sn. Hasan AKCAALAN, Şube ve İlçe Müdürlerimizin katılımı ile İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda Anahtar Performans Göstergeleri (KPI) ile ilgili toplantı yapıldı.

            İl Müdürlüğümüz 2021 yılı performans hedefleri ve bunların gerçekleştirilmesi ayrıca gösterge hedeflerine ulaşmak doğrultusunda yapılacak faaliyetler ve alınacak önlemler ile ilgili bilgi alışverişi yapılan toplantıda; Anahtar Performans Göstergeleri ile ilgili İl Müdürlüğümüzde denetimde bulunan İç Denetçi Sn. Mustafa BEGEN, denetimde tespit ettiği hususlar konusunda hizmetlerimizdeki kalitenin daha da arttırılması ve kurumsal yapımıza katkı sağlaması amacıyla idare amirlerimize bilgi verdi.

            İl Müdürümüz Sn. Cemalettin ÇATAKLI, Rehberlik amacıyla yapılan denetim ile ilgili memnuniyetlerini dile getirerek, “Anahtar Performans Göstergeleri amacı itibariyle kurumumuzun hizmet standartlarının arttırılmasını hedeflediği, önceden planlanan hedeflerin gerçekleştirilmesi amacıyla yol haritalarının hazırlanıp, projelerimizin ve İl Müdürlüğü çalışmalarımızın daha düzenli, daha sistematik ve daha izlenilebilir bir şekilde gerçekleştirilmesine katkı sağlamaktadır.” ifadelerini kullandı.